לתרבות אין עונה

JLM Muse

חוויות תרבותיות ירושלמיות בהתאמה אישית

פסטיבל מקודשת הוא גולת הכותרת של העשייה האמנותית שלנו. הוא מזקק מדי קיץ את כל התובנות, התגליות וההברקות שירושלים מספקת לנו לתוך פסטיבל אמנות מרתק ומרחיב תודעה. הוא מציע להביט אל מציאות אחרת, להתנתק (גם אם לרגע) מעמדות ודעות שהגענו איתן מהבית, ולאפשר לאוטופיה לבצבץ לתוך המציאות.

א-ב-ל לתרבות אין באמת עונה ולמרות שקוראים לנו עונת התרבות בירושלים (חטא קדמון שמתברר שדי מורכב לתקן), די מהר הבנו שאת מה שיש לנו להגיד, אנחנו רוצים, צריכים ויכולים להגיד כל השנה. 

לכן הקמנו את JLM Muse, שמציעה חוויות תרבותיות יוצאות דופן בהתאמה אישית לאורך כל השנה. אנחנו מציעים לציבור הרחב, לארגונים ולמוסדות ציבוריים לרכוש סיורי אמנות ואקטיביזם שיפגישו אתכם עם הכוחות הקריאייטיבים המסקרנים והנועזים ביותר בעיר. תוכלו לצאת איתנו למסעות דוקו-תיאטרליים מרחיבי תודעה ומעוררי השראה, להזמין  הרצאות מרתקות ולא שגרתיות שנוגעות בכל האספקטים של העשייה התרבותית והחברה האזרחית בעיר, וגם, באופן תקדימי, לקבל הצצה אל מאחורי הקלעים ולהביט מקרוב על התהליכים שמייצרים את פסטיבל מקודשת, לפגוש את האנשים שחולמים ועושים אותו ואולי אפילו להשפיע על התכנים שנציג בו בעתיד.

רוצים הצעת מחיר מותאמת אישית? מלאו את הטופס הזה ►

רוצים לשמוע עוד?

דברו עם גילי, אין פסיק במקודשת שהיא לא מכירה

gili@mekudeshet.com